ТОВ"НВФ "Мостопроект"
Естетика надійності
+38 044 333 84 73

Юридична адреса: м.Київ, пр-т Георгія Гонгадзе, буд.7, кв. 33

Ремонт дороги Східниця-Верхнє Синьовидне

Проектна документація капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О140406 Схiдниця – Верхнє Синьовидне на ділянці км 0+000 – км 4+900, Дрогобицького району Львівської області.

Дорога починається в селищі Східниця, проходить через села Урич, Підгірці, Крушильниця, Корчин та закінчується в селищі Верхнє Синьовидне.

Проектом передбачається капітальний ремонт дороги О140406 Схiдниця – Верхнє Синьовидне на ділянці км 0+000 – км 4+900.

Передбачено виконання наступних робіт:

  • зрізка рослинного ґрунту з укосів;
  • зрізка рослинного ґрунту під насипом;
  • досипання земляного полотна;
  • нарізання кюветів;
  • улаштування бистрини в кюветах;
  • улаштування бортового каменю;
  • улаштування водоскидів з проїзної частини;
  • улаштування водоперепускних труб;
  • влаштування нового дорожнього одягу;
  • влаштування елементів організації дорожнього руху.

В межах проектної ділянки під основним проїздом розташовані залізобетонні водоперепускні труби Ø1,00 м, Ø1,20 м та 2Ø1,20 м. Ці труби знаходяться у незадовільному стані. В проекті передбачено розбирання існуючих водоперепускних труб та влаштування нових.

На ділянках з великими поздовжніми похилами, для відведення води з прилеглих територій, влаштовується бетонна бистрина. На виході води з бистрини влаштовується водобійна стінка або кам’яний накид.

В безпосередній близькості до проектної ділянки проходить річка Уричанка та її бічні протоки, тому дощові води з проїзної частини за допомогою бортових каменів, водоскидів та дощоприймальних колодязів потрапляють до очисних споруд.

Очисні споруди встановлюються в узбіччі дороги. Очищена вода з очисних споруд скидається через гасники води на прилеглу місцевість.

Для відведення води з нижніх шарів дорожнього одягу, по всій ширині земляного полотна влаштовано дренажні прорізі з щебеню. Дренажні прорізі влаштовуються під кутом 70 ° до осі дороги. Дренажні прорізі в поперечному перетині мають трикутну форму. По дну прорізі вистеляється рубероїд. Заповнюється дренаж щебенем. По верху щебеню вистеляється склотканина.

В проекті передбачені заходи для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення. На ділянках влаштування тротуарів влаштовується дорожнє огородження яке залишить достатню ширину для одностороннього проїзду маломобільних груп населення. Бортовий камінь на пішохідних переходах улаштовується з пониженням до 0,04 м.

В межах проектної ділянки є два моста. Мости знаходяться в незадовільному стані і передбачається ремонт цих споруд.