ТОВ"НВФ "Мостопроект"
Естетика надійності
+38 044 333 84 73

Юридична адреса: м.Київ, пр-т Георгія Гонгадзе, буд.7, кв. 33

Про підприємство

ПП "НВФ "Мостопроект"

«Науково-виробнича фірма «Мостопроект» засноване в 2000 році. Система управління якістю стосовно надання послуг в галузі архітектури і будівництва відповідає вимогам ISO 9001:2018. 

Підприємство виконує комплекс послуг об’єктів класу наслідків СС1, СС2, СС3: комплексне проектування будівництва автомобільних доріг та транспортних споруд; з інженерно-вишукувальних робіт (геологічні та геодезичні); розробка тендерної документації; діагностика та випробування штучних споруд на автомобільних дорогах; здійснення авторського нагляду; консультативні і експертні послуги. Виконано понад 1700 робіт на об’єктах будівництва.

Має такі структурні підрозділи: проєктування автомобільних доріг, штучних споруд, геодезичних вишукувань, геологічних вишукувань, охорони навколишнього середовища,  проведення технічного обстеження.

Штатна чисельність переважають працівники інженерно-технічного складу. Сертифіковані провідні інженери за напрямками інженерно-будівельне проектування: у частині забезпечення механічного опору та стійкості, проектування доріг, у частині кошторисної документації, виконання геологічних та геодезичних інженерних вишукувань, в частині ОВНС; забезпечення безпеки експлуатації; забезпечення захисту від шуму; технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг, будівель та споруд; аудит безпеки автомобільних доріг; експерт з технічного обстеження будівель та споруд; інженер-консультант (будівництво).

Виконувались роботи за фінансуванням Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку за умовами контрактів FIDIC.